brainiaczek

Daj dziecku rozwinąć swój potencjał

1 789 134

lepszych myśli

2 145 789

innych spojrzeń na świat

1 998 750

nowych marzeń

Korzyści Brainy:

  • rozwój koncentracji i pamięci‬,
  • aktywacja prawej i lewej półkuli mózgu,
  • szybsze czytanie,
  • szybsze przyswajanie wiedzy,
  • rozwój pamięci fotograficznej,
  • wzrost pewność siebie,
  • rozwój relacji z otoczeniem,
  • zarządzanie emocjami,
  • radzenie sobie ze stresem,
  • rozwój kreatywności,

Jesteśmy w Częstochowie

Siedziba Brainy Częstochowa znajduje się w budynku Akademii Soward – największej prywatnej Szkoły Podstawowej w regionie. Jesteśmy przy ul. Legionów 23 w Częstochowie.

Patrząc na osiągnięcia naszych Brainiaków, czujemy dumę. Idea mindfulness, którą promujemy na Jurze, sprawdza się doskonale, a nasi Brainiacy odnoszą nie lada sukcesy naukowe, sportowe i społeczne.

Czym się wyróżniamy?

Naukowo

udowodnione efekty

Brainy MindfulnessPlus to skuteczna metoda rozwoju mózgu, wspierania rozwoju inteligencji i radzenia sobie z emocjami oraz nauki koncentracji, wykorzystujące naturalną skłonność Dziecka do nauki poprzez zabawę.

Holistyczne

podejście do rozwoju Dziecka

Gwarantujemy wszechstronny rozwój osobowości dziecka i przygotowujemy do twórczego i samodzielnego życia w ciągle zmieniającym się społeczeństwie,
dbając o harmonijny,  zrównoważony i zdrowy rozwój ciała i umysłu.

Wzmacnianie

inteligencji, psychiki i umysłu

Jak pokazały ostatnie badania naukowe, odpowiednio dobrane ćwiczenia mogą podnieść iloraz inteligencji nawet o kilkadziesiąt punktów! Podobnie jak odporność psychiczną i percepcję umysłu.

Kontrola

fal mózgowych

Mózg posiada komórki nerwowe, które bezustannie wysyłają sygnały elektryczne zwane falami mózgowymi. Te bardzo unikalne wzory są ściśle związane z myślami, emocjami, nastrojami, a więc wszystkim tym, co robimy i czym jesteśmy. 

Atmosfera

uważności i skupienia

Dobrze wiemy, że odpowiednia atmosfera w trakcie zajęć to klucz do sukcesu. W czasie warsztatów Brainy, dzięki zastosowaniu technik relaksacyjnych, dominuje uważność, skupienie i relaks, a elementy stresujące są zredukowane do minimum.

Rola

nauczyciel - uczeń

Relacja trener Brainy – uczeń jest wyjątkowa! Oparta na zaufaniu, przyjaźni i wspólnej radości z odkrywania świata pozwala na szybkie i efektywne osiąganie zamierzonych celów.

Anna Zaborowska

– pedagog- specjalizacja opieka i resocjalizacja – praca z dziećmi od kilku lat – w pracy z dziećmi zwracam uwagę na przyjazną atmosferę- bez stresu, koncentrację dzieci, – należy właściwie motywować dzieci do działania
Agnieszka Szweda

Agnieszka Szwejda

Trenerka Brainy i certyfikowany opiekun dzieci. Za pan brat ze sportem. Pełna przekonania, że pamięć, skupienie i koncentrację, tak jak ciało, trzeba trenować, by osiągać sukces. Potrafi motywować, inspirować, budować pewność siebie.

Poznaj nas

Emilia

Emilia Wysocka-Pęczek

Propagatorka jogi i medytacji. Zwolenniczka mindfulness. Promotorka wschodniej filozofii życia. Prywatnie mama razy dwa!

Sylwia Tomalska

Trenerka kreatywnego rozwoju dzieci. Do niedawna trener tańca, teraz trener Brainy. Uczy świadomości ciała, kontroli emocji, osiągania harmonii i spokoju – tak niezbędnych do zrównoważonego rozwoju.

Pomóż swojemu dziecku się rozwijać!
Zapisz je na zajęcia Brainy już dzisiaj!

 Dane dziecka:

 Dane rodzica:

 Wybierz termin zajęć:

Scroll to Top