Grafik

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
10.00 - 10.30
Moduł 4
Grupa 3
10.00 - 11.30
Emilia Wysocka-Pęczek
10.30 - 11.00
11.00 - 11.30
11.30 - 12.00
12.00 - 12.30
12.30 - 13.00
13.00 - 13.30
13.30 - 14.00
14.00 - 14.30
14.30 - 15.00
15.00 - 15.30
Moduł 1
Grupa 1
15.00 - 16.30
Sylwia Tomalska

Moduł 1
Grupa 2
15.00 - 16.30
Andżelika Najda
Moduł 4
Grupa 1
15.00 - 16.30
Andżelika Najda
Moduł 2
Grupa 2
15.00 - 16.30
Agnieszka Szwejda
Moduł 1
Grupa 6
15.00 - 16.30
Emilia Wysocka-Pęczek START: PAŹDZIERNIK
Moduł 1
Grupa 5
15.00 - 16.30
Wioletta Cholewińska
15.30 - 16.00
16.00 - 16.30
16.30 - 17.00
Moduł 3
Grupa 1
16.45 - 18.15
Sylwia Tomalska
Moduł 2
Grupa 1
16.45 - 18.15
Agnieszka Szwejda

Moduł 3
Grupa 3
16.45 - 18.15
Andżelika Najda
Moduł 1
Grupa 3
16.45 - 18.15
Agnieszka Szwejda
Moduł 1
Grupa 4
16.45 - 18.15
Wioletta Cholewińska

Moduł 3
Grupa 2
16.45 - 18.15
Agnieszka Szwejda

Moduł 4
Grupa 2
16.45 - 18.15
Emilia Wysocka-Pęczek
Moduł 1
Grupa 7
16.45 - 18.15
Wioletta Cholewińska START: PAŹDZIERNIK
17.00 - 17.30
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30

Poniedziałek

  • Moduł 1 Grupa 1 · Sylwia Tomalska
    15.00 - 16.30
  • Moduł 1 Grupa 2 · Andżelika Najda
    15.00 - 16.30
  • Moduł 3 Grupa 1 · Sylwia Tomalska
    16.45 - 18.15

Wtorek

  • Moduł 4 Grupa 1 · Andżelika Najda
    15.00 - 16.30
  • Moduł 2 Grupa 1 · Agnieszka Szwejda
    16.45 - 18.15
  • Moduł 3 Grupa 3 · Andżelika Najda
    16.45 - 18.15

Środa

  • Moduł 2 Grupa 2 · Agnieszka Szwejda
    15.00 - 16.30
  • Moduł 1 Grupa 3 · Agnieszka Szwejda
    16.45 - 18.15

Czwartek

  • Moduł 1 Grupa 6 · Emilia Wysocka-Pęczek START: PAŹDZIERNIK
    15.00 - 16.30
  • Moduł 1 Grupa 4 · Wioletta Cholewińska
    16.45 - 18.15
  • Moduł 3 Grupa 2 · Agnieszka Szwejda
    16.45 - 18.15
  • Moduł 4 Grupa 2 · Emilia Wysocka-Pęczek
    16.45 - 18.15

Piątek

  • Moduł 1 Grupa 5 · Wioletta Cholewińska
    15.00 - 16.30
  • Moduł 1 Grupa 7 · Wioletta Cholewińska START: PAŹDZIERNIK
    16.45 - 18.15

Sobota

  • Moduł 4 Grupa 3 · Emilia Wysocka-Pęczek
    10.00 - 11.30
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
15.00 - 15.30
Moduł 1
Grupa 1
15.00 - 16.30
Sylwia Tomalska

Moduł 1
Grupa 2
15.00 - 16.30
Andżelika Najda
Moduł 1
Grupa 6
15.00 - 16.30
Emilia Wysocka-Pęczek START: PAŹDZIERNIK
Moduł 1
Grupa 5
15.00 - 16.30
Wioletta Cholewińska
15.30 - 16.00
16.00 - 16.30
16.30 - 17.00
Moduł 1
Grupa 3
16.45 - 18.15
Agnieszka Szwejda
Moduł 1
Grupa 4
16.45 - 18.15
Wioletta Cholewińska
Moduł 1
Grupa 7
16.45 - 18.15
Wioletta Cholewińska START: PAŹDZIERNIK
17.00 - 17.30
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30

Poniedziałek

  • Moduł 1 Grupa 1 · Sylwia Tomalska
    15.00 - 16.30
  • Moduł 1 Grupa 2 · Andżelika Najda
    15.00 - 16.30

Środa

  • Moduł 1 Grupa 3 · Agnieszka Szwejda
    16.45 - 18.15

Czwartek

  • Moduł 1 Grupa 6 · Emilia Wysocka-Pęczek START: PAŹDZIERNIK
    15.00 - 16.30
  • Moduł 1 Grupa 4 · Wioletta Cholewińska
    16.45 - 18.15

Piątek

  • Moduł 1 Grupa 5 · Wioletta Cholewińska
    15.00 - 16.30
  • Moduł 1 Grupa 7 · Wioletta Cholewińska START: PAŹDZIERNIK
    16.45 - 18.15
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
15.00 - 15.30
Moduł 2
Grupa 2
15.00 - 16.30
Agnieszka Szwejda
15.30 - 16.00
16.00 - 16.30
16.30 - 17.00
Moduł 2
Grupa 1
16.45 - 18.15
Agnieszka Szwejda
17.00 - 17.30
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30

Wtorek

  • Moduł 2 Grupa 1 · Agnieszka Szwejda
    16.45 - 18.15

Środa

  • Moduł 2 Grupa 2 · Agnieszka Szwejda
    15.00 - 16.30
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
16.30 - 17.00
Moduł 3
Grupa 1
16.45 - 18.15
Sylwia Tomalska
Moduł 3
Grupa 3
16.45 - 18.15
Andżelika Najda
Moduł 3
Grupa 2
16.45 - 18.15
Agnieszka Szwejda
17.00 - 17.30
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30

Poniedziałek

  • Moduł 3 Grupa 1 · Sylwia Tomalska
    16.45 - 18.15

Wtorek

  • Moduł 3 Grupa 3 · Andżelika Najda
    16.45 - 18.15

Czwartek

  • Moduł 3 Grupa 2 · Agnieszka Szwejda
    16.45 - 18.15
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
10.00 - 10.30
Moduł 4
Grupa 3
10.00 - 11.30
Emilia Wysocka-Pęczek
10.30 - 11.00
11.00 - 11.30
11.30 - 12.00
12.00 - 12.30
12.30 - 13.00
13.00 - 13.30
13.30 - 14.00
14.00 - 14.30
14.30 - 15.00
15.00 - 15.30
Moduł 4
Grupa 1
15.00 - 16.30
Andżelika Najda
15.30 - 16.00
16.00 - 16.30
16.30 - 17.00
Moduł 4
Grupa 2
16.45 - 18.15
Emilia Wysocka-Pęczek
17.00 - 17.30
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30

Wtorek

  • Moduł 4 Grupa 1 · Andżelika Najda
    15.00 - 16.30

Czwartek

  • Moduł 4 Grupa 2 · Emilia Wysocka-Pęczek
    16.45 - 18.15

Sobota

  • Moduł 4 Grupa 3 · Emilia Wysocka-Pęczek
    10.00 - 11.30
No events available!
Przewiń do góry

Brainy

Metoda Brainy powstała na bazie
najnowszych osiągnięć naukowych:

• Psychologii pozytywnej M. Seligmana,
• Teorii inteligencji wielorakich H. Gardnera,
• Teorii inteligencji społecznej E. Thorndike’a,
• Teorii inteligencji emocjonalnej D. Golemana
• Neuroedukacji R. Bandlera,
• Teorii flow M. Csíkszentmihályi
• Teorii rozwoju systemów wartości (Dynamika Spiralna) C. W. Gravesa,
• Modelu motywacji 3.0 D. Pink’a.