Najważniejsze zajęcia dodatkowe dla Dzieci!

Brainy Sensory Enhancement

Szczęście i powodzenie życiowe Dziecka zależy od 3 kluczowych spraw: Szkoła, Rówieśnicy i najważniejsze – Rodzina. Dbanie o dobrostan Dziecka oznacza dbanie o mniej problemów w domu, w szkole, z rówieśnikami

Brainy  SE to szczęśliwe Dziecko w szkole!

Co jest najważniejsze dla Twojego dziecka w tradycyjnej szkole? Aktywna koncentracja, dobra pamięć, umiejętność skupienia na zadaniu do wykonania, odporność na stres, kreatywność. Niestety, przeładowane programy szkolne sprawiają, że szkoła nie ma czasu, aby o te kompetencje dbać. Dlatego jest Brainy SE- naukowo sprawdzona metoda budowania kompetencji szkolnych.

Brainy SE to szczęśliwe Dziecko w grupie rówieśniczej!

Często nie zdajemy sobie sprawy, jak szybko Dziecko będzie konfrontować swoją wartość w relacji z rówieśnikami. Ok 10. roku życia to nie mama, czy tata, ale grupa przyjaciół, czy „Pati z facebooka” zaczną być wyznacznikiem wartości młodego człowieka. Dlatego tak ważne jest, aby jak najszybciej nauczyć Dziecko kompetencji, które pomogą mu nawiązywać zdrowe, trwałe relacje oraz dadzą świadomość swoich mocnych stron i trwałe poczucie wartości.

Brainy SE wspiera nie tylko nawiązywanie oraz utrzymywanie relacji interpersonalnych, kształci zdolności społeczne (takie jak negocjowanie czy rozwiązywanie konfliktów)) i uczy radzenia sobie ze stresem, ale też powoduje wzrost pewności siebie. Wykorzystując naukowo udowodnione metody pracy oraz naturalną tendencję Dziecka do nauki poprzez zabawę i eksperymentowanie, uczy, że niemożliwe nie istnieje.

Brainy  SE to Szczęśliwa Rodzina
Fundamentem sukcesu życiowego Dziecka jest również, a może przede wszystkim, szczęśliwa, zdrowa Rodzina. Kształtując umiejętności komunikacyjne, prawidłowe zarządzanie emocjami, zdolność utrzymywania relacji, nazywania uczuć, postawy proekologiczne i zdrowotne, Brainy SE pomaga Rodzinom.

Lepsza
koncentracja

Prawidłowy
rozwój dziecka

Brainy SE to lepszy Świat

Dobrze wiemy, że ekologiczne życie ma sens. Świadomość tego, że zatruwając przyrodę, zatruwamy również samych siebie, jest niezwykle istotna. Im szybciej nauczymy tego nasze Dzieci, tym lepiej dla świata. W Brainy SE otwarcie propaguje się ekotrendy. W nauce ekologii wykorzystujemy tak naturalny u dzieci brak uprzedzeń i tak charakterystyczną otwartość umysłu. Dzieci uczone w Brainy SE, jak żyć ekologicznie, nie tylko wyrosną na ekodorosłych, ale mogą mieć pozytywny wpływ na zachowania swoich rodziców i dziadków.

Dla nas ważne jest to, że nauka myślenia o środowisku naturalnym to doskonała okazja, by wprowadzać najmłodszych w świat ponadczasowych wartości, takich jak piękno, dobro, szacunek dla ludzi, odpowiedzialność za słabszych czy mądre zarządzanie dobrami. Przecież na świadomość ekologiczną składa się ogrom wiedzy: od znajomości praw fizyki, matematyki i ekonomii poprzez wiedzę z zakresu nauk przyrodniczych, istotne wątki filozofii, etyki, nauki prawnych i społecznych. Dobrze wiemy, że aby stać się prawdziwym ekologiem, trzeba mieć w sobie ciekawość świata, wrażliwość, odpowiedzialność i rozwagę. To wszystko cechy dobrego człowieka, dobrego obywatela. To dajemy w Brainy!

Zacznij od Brainy Se – To najważniejsze zajęcia dodatkowe!

Brainy Sensory Enhancement to sprawdzony program zajęć pozalekcyjnych dla Dzieci i program wsparcia Rodziny. Metoda opiera się na opatentowanych japońskich ćwiczeniach stymulacji mózgu, wzmocnienia zmysłów i rozwoju umiejętności poznawczych, wspartych hinduskim programem koncentracji, uważności i promocji zdrowia.

Brainy SE uczy, jak sprawnie korzystać z pamięci i koncentracji. Jak przekierowywać nieuwagę na uwagę. Brainy  SE uczy, jak czytać efektywnie, pokazuje, że kreatywność to sprzymierzeniec w edukacji. Jednocześnie też pokazuje, jak radzić sobie ze stresem, jak budować relację z otoczeniem, jak szybko przyswajać wiedzę. Uczy kształtować holistycznie umysł i ciało, dbać o zdrowie i ekologię.

To najważniejszy z kursów, najważniejsze z zajęć dodatkowych, ponieważ rozwija cztery główne ilorazy inteligencji: logiczno-matematyczną, emocjonalną, społeczną, przeciwności losu, tworząc fundament pod każdą naukę, każdą życiową umiejętność. Uczy kompetencji niezbędnych w szkole i w życiu.

Lorem ipsum

Rozwój
Kreatywności

popup

Relacje w domu

Nasz cel:
Szczęśliwe Dziecko – Szczęśliwa Rodzice – Szczęśliwa Rodzina – Lepszy Świat

Brainy SE to inwestycja na dziś i na jutro.
Inwestycja w dziecko i w rodzinę.
Fundament na przyszłość.
 

Znajdziesz nas przy ulicy Krasińskiego 14/24 w Częstochowie w budynku Prywatnej Szkoły Podstawowej – Akademii Soward.

Warsztaty trwają łącznie 8 godzin lekcyjnych.

250zł – weekendowe warsztaty

Warsztaty są wstępem do pełnego kursu Brainy Sensory Enhancement, na który można zapisać się po warsztatach.

Pomóż dziecku łatwiej pokonywać codzienne wyzwania!

Dzieci mierzą się z coraz wyższymi wymaganiami wobec nich. Szkoła, zajęcia dodatkowe, sport – wszędzie tam rośnie poziom trudności. Poza tym, jako rodzice chcemy jak najlepiej dla dzieci, więc staramy się dbać o ich edukację i rozwój. Aby dziecko nie gubiło się w tym wszystkim i nie przytłaczała go presja, potrzebuje skutecznych narzędzi do efektywnej nauki i cieszenia się tym procesem. Właśnie taki efekt dają zajęcia Brainy.

Często zadawane pytania:

Zajęcia są przeznaczone dla dzieci w wieku od 7 do 15 lat.

Z zajęć mogą korzystać wszystkie dzieci bez specjalnych wskazań. Jednak gorąco polecamy zapisać dziecko, kiedy można zaobserwować u niego:
  • trudności z koncentracją,
  • szybkie rozpraszanie się i zniechęcanie,
  • problemy z zapamiętywaniem,
  • wolne czytanie i liczenie,
  • nieśmiałość
  • brak pewności siebie,
  • strach przed wyrażaniem myśli i okazywaniem,
  • problemy z prawidłową postawą i koordynacją ruchową

Tak. Zajęcia Brainy pomogą dziecku lepiej panować nad stanem koncentracji, utrzymywać go dłużej i bardziej cieszyć się czynnościami wykonywanymi w wysokiej koncentracji. Poza tym, umiejętności z Brainy będą towarzyszyć dziecku przez długie lata rozwoju, dzięki czemu jego wysokie wyniki będą powtarzalne, niezależnie od poziomu stresu i innych negatywnych bodźców.

Zdecydowanie polecamy nasze zajęcia nieśmiałym dzieciom, bo dzięki nim opanują tę nieśmiałość, a nawet zbudują pewność siebie. Dzieje się tak, dzięki nauce panowania nad emocjami, przyjaznej atmosferze w grupie, gdzie dziecko czuje się swobodnie oraz holistycznemu podejściu do każdego małego człowieka.

Zapisz dziecko na zajęcia Brainy już teraz.
Liczba miejsc jest ograniczona.

Poznaj domowe sposoby na koncentrację

Zapisz się na naszą listę mailingową i poznaj 7 prostych sposobów na polepszenie koncentracji twojego dziecka zaledwie w 15 minut dziennie

Scroll to Top